Text Advice

82727

Office

01395 265 070

Advice line

0808 250 5703

Home » Підтримка українцям

Підтримка українцям 

До наших братів і сестер українців,

Перш за все, ми хочемо висловити вам нашу підтримку у цей жахливий час. Наші думки з вами та всіма тими, хто страждає внаслідок несправедливої війни у вашій країні. По-друге, ми хочемо привітати вас в Англії! Ми хочемо зробити ваше перебування максимально легким, щоб ви позбавилися стресу, який безумовно маєте.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про поселення у Великобританії, а також доступну підтримку включаючи, як працює наша система охорони здоров’я, як працювати у Великобританії та багато іншого. Ви також можете знайти достатньо місцевої інформації про безкоштовні заходи до туристичних визначних пам’яток і навіть список місцевих організацій підтримки.

Ми розуміємо, що змінювати життя та шукати безпеку в незнайомій країні є травмуючим і стресовим у найкращі моменти, тому ми хочемо, щоб ви знали, що ми тут для вас. Ми включили інформацію про нашу місцевість, щоб допомогти вам повернути трохи радості, досліджуючи нове середовище.

Сподіваємося, що ця сторінка буде корисною для вас. Якщо у вас є пропозиції, зв’яжіться з нами та повідомте нас.

Від усіх нас у

CAED Logo

Будинок для України

Ми співпрацюємо з радою округу Девон, щоб забезпечити, усіх українських біженців за схемою «Будинок для України» для отримання наступної підтримки:

  • Відвідати домівку та наступні візити
  • Доступ до коштів
  • Поради щодо працевлаштування, освіти, пільг та багато іншого
  • Вказівник до місцевих організацій підтримки

Якщо ви не берете участь у програмі «Дім для України», ми все одно можемо допомогти! Будь ласка, зв’яжіться з нами, у нас є доступ до перекладачів, які допоможуть нам краще спілкуватися. 

Зв’яжіться з нами

Повідомлення 85727

Телефон: 01395 265070

Email: enquiries@citizensadviceeastdevon.org

Click the crosses to open up all information underneath the main headings, you can then click the minus icon to close the information down.

Уряд та інша важлива інформація

Привітальний пакет

Уряд Великобританії надав привітальний пакет, що містить інформацію про життя у Великобританії.

 

Українська версія

Russian Version

Англійська версія

Номер соціального страхування

Національний страховий номер (NI) — це унікальний номер, який буде мати кожен громадянин. Це гарантує, що будь-які податки застосовуються лише на ваше ім’я, і дозволяє вам працювати у Великобританії. Ви можете подати заявку на отримання NI тут

Асоціація українців у Великобританії

Асоціація українців у Великій Британії (AUGB) є найбільшим представницьким органом для українців та осіб українського походження у Великобританії. Він існує для розвитку, просування та підтримки інтересів української громади у Великобританії. Їхній веб-сайт можна знайти тут

Асоціація українок у Великобританії

Асоціація Українок – незалежне відділення Української Асоціації в Англії, яка активно працює в рамках української громади та їх місцевих осередків .

Вони підтримують культурні, освітні, гуманітарні та соціальні програми.

Асоціація відстоює принципи політичної та релігійної толерантності та загальнолюдських прав і збирає кошти для допомоги страждаючим та нужденним дітям в Україні, особливо постраждалим від Чорнобильської катастрофи. Їхній веб-сайт можна знайти тут

Фінансова підтримка

Інтеграційна позика для біженців

Це позика в розмірі 500 фунтів стерлінгів, надана урядом Великобританії. Ви можете знайти більше інформації тут або зв’язатися з нами, щоб отримати допомогу у подачі заявки.

Заява на соціальний платіж для громадян України.

За схемою Homes for Ukraine Visa ви маєте право на соціальну единоразову виплату в розмірі 200 фунтів стерлінгів на особу, щоб допомогти з основними речами для поселення. Ви можете подати заявку тут або зв’язатися з нами, щоб отримати допомогу з поданням заявки.

Подяка для Спонсора – Оплата

Якщо ви є спонсором, ви можете подати заявку на додаткову виплату подяки в розмірі £350. Ви можете подати заявку або знайти додаткову інформацію тут

Червоний Хрест

Червоний Хрест також надає фінансову допомогу українцям, які в’їжджають до Великобританії за візовими або спонсорськими схемами. Він доступний лише протягом перших 14 днів після прибуття.

 

Якщо ви не отримали доступ до цього фонду під час прибуття до Великобританії,

телефонуйте за номером 0808 196 3651.

Переваги

У нас у Великобританії є кілька виплат для сімей, серед яких найчастіше є універсальний кредит, але вам потрібно буде перевірити право на отримання (залежить від складу сім’ї та доходу), щоб отримати будь-які переваги ви можете зробити це самостійно за допомогою Turn2Us або EntitledTo. Крім того, ви можете зв’язатися з нами, і ми допоможемо перевірити ваше право, пояснити, на які пільги ви маєте право, подати заявку на них і навіть оскаржити рішення.

Налаштування банківського рахунку

Вам знадобиться документ, що посвідчує особу (паспорт або біометричний вид на проживання). У Великобританії вам, як правило, знадобиться підтвердження адреси проживання, однак більшість великих банків гнучко підходять до цього питання залежно від ситуації. Наступні банки мають гнучку систему відкритя рахунків щоб підтримати вас.

Royal Bank of Scotland – Ukrainian refugee account opening

Natwest Bank Accounts – Ukrainian Refugees

Ulster Bank Northern Ireland

Virgin Money UK

Юридична підтримка

ILPA

Група юристів та спеціалістів-волонтерів з досвідом по імміграційним правам та надання притулку організовує безкоштовної консультації з питань імміграції та надання притулку у Великобританії громадянам України, які постраждали від війни. Ви можете знайти більше інформації, включаючи консультанта TYT.

Консультація Україна

Advice Ukraine — це група професіоналів-волонтерів із права, які мають досвід по праву з імміграції та надання притулку. Вони надають безкоштовні послуги з отриманням юридичних консультації з питань імміграції у Великобританію, отримання віз та надання притулку громадянам України (та іншим особам, які втікають від війни з України). Ви можете знайти більше інформації TYT.

Юридична допомога України

Це веб-сайт для українців з наданням правової допомоги, які втекли як біженці до інших країн, шукаючи притулку. На сайті зібрана база даних юристів-добровольців, які бажають допомогти. Ви можете знайти більше інформації TYT

Accommodation

 We will update this topic when we have more information.

 

Транспорт та зв'язок

За кермом

AA та BSM надають українським біженцям безкоштовний курс підвищення кваліфікації Drive Confident. Хоча вам не потрібні права Великобританії протягом першого року вашого перебування тут, але варто скористатися цією пропозицією через великі відмінності від водіння в Україні. Ви можете дізнатися більше TYT.

Громадський транспорт

Це посібник із громадського транспорту у Східному Девоні.

Східний Девон

Спілкування

Постачальник мобільного зв’язку Vodafone надасть безкоштовну SIM-карту, ви отримаєте 20 ГБ даних щомісяця, а також необмежену кількість дзвінків і текстових повідомлень протягом шести місяців. Будь-який громадянин України, який прибув до Великобританії за урядовою схемою переселення, має право на отримання . Зв’яжіться з RefugEase, щоб подати заявку, або відвідайте їхній веб-сайт тут.

Електронна адреса: hello@refugease.com

 

Мова

Ексетерський університет пропонує безкоштовні курси англійської для українців. Ви можете подати заявку тут

Служба підтримки біженців Девон надала  тут список очних та онлайн-уроків англійської мови.

 

Також є безкоштовні курси англійської мови в Сідвеллі, Східний Девон. Ви можете знайти більше інформації  тут

Open Learn запустили безкоштовні курси англійської мови, їх можна знайти  тут

 

Mondly App пропонує безкоштовні курси англійської для всіх українців. Ви можете знайти більше інформації  тут. 

Twinkl також надає безкоштовні курси англійської для всіх українців. Ви можете знайти більше інформації тут

У Ukrainian Institute London також є безкоштовний курс англійської мови, записатися можна тут

 

 

 

Діти

Діти

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина навчалася в місцевій школі, ви можете подати заявку тут.

 

Це може заплутати, тому зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога з цією програмою.

У Великобританії згідно із законом усі діти повинні отримувати повну освіту з 5 років.

 

Освіта біженців у Великобританії

REUK надає ресурси для сімей та провайдерів, а також відкриває гарячу лінію для підтримки українського переселення. Ви можете переглянути їхній веб-сайт тут. 

Національна Oak Academy

Oak National Academy — це віртуальна школа, створена DfE для підтримки дистанційного навчання під час карантину Covid. Є плани щодо перекладу уроків українською мовою для підтримки сімей, які прибувають до Великобританії. Ви можете переглянути їхній веб-сайт тут.

My Online Schooling.com

Це онлайн-платформа навчання для українських дітей. Наразі вони пропонують безкоштовні місця в порядку черги, тому поспішайте, якщо хочете подати заявку. Ви можете переглянути більше інформації та подати заявку тут

Здоров'я та благополуччя

NHS

Лікарі світу надали посібники з NHS, на які ми наводимо посилання нижче. У рамках схеми розрахунків ви матимете доступ до NHS. Це включає безкоштовні рецепти, доки ви не отримаєте дохід.

Українська версія

Russian Version

Англійська версія

Запис до лікаря загальної практики та стоматолога

Щоб зареєструватися до лікаря загальної практики, вам спочатку потрібно знайти хірургічне відділення у вашому районі. Ви можете зробити це тут

 

Вам потрібно буде самостійно зв’язатися з лікарем загальної практики онлайн або по телефону. Для реєстрації вам не потрібне посвідчення особи, проте може бути корисно мати свій біометричний номер проживання, національне страхування або паспорт. Якщо вам потрібна допомога, ми можемо допомогти.

 

Щоб зареєструватися в стоматологічній клініці, вам потрібно буде зв’язатися з обраною практикою. На відміну від лікаря загальної практики, на данний час в нас не має посилання до стоматологічних клінік.

Усі лікарні загальної практики мають доступ до послуги перекладу по телефону, якщо вам знадобиться ця послуга, запишіться на більш тривалий прийом.

 

Стоматологічні послуги NHS часто обмежені, тому ви не зможете зареєструватися в службі NHS. Якщо вам потрібна невідкладна стоматологічна допомога і ви не можете знайти лікарню NHS, ви можете зв’язатися з Контактним центром NHS England за номером 0300 311 2233. NHS 111 може порадити, як отримати невідкладну стоматологічну допомогу.

Психічне здоров’я

В першу чергу ми рекомендуємо звернутися до свого місцевого лікаря після реєстрації, однак існують інші форми підтримки, які ми детально розповімо нижче:

Ubuntu

Це місцева благодійна організація, яка підтримує біженців у різних сферах, включаючи консультування.

TalkWorks

TalkWorks надає підтримку психічного здоров’я дорослим старше 18 років.

Lifeline

Лінія довіри – це конфіденційна, безкоштовна та відкрита цілодобово. Ви можете зателефонувати їм за номером 0808 808 8000 – (текстовий телефон: 18001 0808 808 8000)

Samaritans

Samaritans — гаряча лінія, де ви можете безкоштовно поспілкуватися з підготовленим волонтером

Mind

Mind — це національна благодійна організація, яка надає поради та підтримку всім, хто має проблеми з психілогічним здоров’ям.

Робота у Великобританії

Національний страховий номер (NI)

Для роботи у Великобританії вам знадобиться номер національного страхування (будь ласка, перевірте уряд та іншу важливу інформацію).

Працевлаштування

AA

АА прагне надати можливості працевлаштування українським біженцям. Ви можете дізнатися більше  тут.

RefuAid і Емма Сінклер

Emma Sinclair MBE створила консорціум британського бізнесу, який зобов’язався допомагати українським біженцям. Ви можете знайти нашу додаткову інформацію тут

Допомога у працевлаштуванні для українських біженців

Ця організація підтримує людей, яким довелося покинути свою країну. Вони об’єднують шукачів роботи та роботодавців, більше інформації можна знайти тут. 

Робота для України

Робота для України поєднує академічні, наукові, професійні та позаштатні можливості, які зараз доступні. Ви можете знайти їх веб-сайт тут.

Талант за межами

Talent Beyond Boundaries – це організація, яка об’єднує роботодавців і біженців. Їхній веб-сайт можна знайти тут.

Освіта

Відкритий університет надає стипендії студентам, які проживають у Великобританії, які були переміщені зі своєї батьківщини або місця проживання через політичний, економічний, етнічний, екологічний або правозахисний тиск, щоб навчатися безкоштовно. Відвідайте їхній веб-сайт тут.

Що робити у Восточному Девоні

Місцеві туристичні пам'ятки

Ми об’єднали список місцевих туристичних закладів. Ці атракціони можуть бути не безкоштовними, проте багато з них можуть надати безкоштовний вхід українським біженцям, будь ласка, зв’яжіться з ними безпосередньо, щоб отримати безкоштовні квитки.

Використовуйте стрілки з боків, щоб переглянути заклади та посилання на веб-сайти.

Тематичний парк Креали

Crealy – це тематичний парк, орієнтований на дітей молодшого віку, але буде також весело всій родини. Тут є понад 60 атракціонів із вражаючими розвагами, живими шоу та безліччю тварин.

Пекорама

Красиві тематичні сади з приголомшливим видом на море, домашні закуски та парк мініатюрних паровозів, які провезуть вас маршрутом довжиною з милю по території. Також є чотири великі ігрові зони на відкритому повітріі.

Біктон

64 гектарів прекрасних садів і лісів, безліч рослин, лісова залізниця, музей, ігрові майданчики в приміщенні та на відкритому повітрі, божевільний гольф, футбольне поле Astro з газоном та педальними тракторами.

Ферма Пеннівелл

Тварин безліч! Є так багато заходів, якими можна насолоджуватися, наприклад: обійми з морськими свинками, кролями, годування та вигул тварин, перегони свиней та багато іншого. У них також є атракціони та картинги!

Заповідник для віслюків

Вхід безкоштовний, але якщо ви можете дозволити собі пожертвування, то віслюки це оцінять! Donkey Sanctuary – це міжнародна благодійна організація, яка займається захистом та порятунком тварин, яка змінює якість життя віслюків, мулів і навіть людей по всьому світі. Окрім безлічі віслюків, є розваги для дітей у вигляді красивих прогулянок та лабіринт.

Сітон трамвай

Трамвайна лінія протягом 3 милі незайманої сільської місцевості вздовж красивої долини Акс.

Про спеціальні події перегляньте їхній веб-сайт.

Світ сільського життя

Поєднання заходів, музеїв, тварин, ігрових майданчиків та розваг, як на відкритому повітрі, так і в укритті.

Пляж в Ексмуті

Дві милі золотого піску і захоплюючі скелясті басейни – це рай для дітей і дорослих. Exmouth Beach — ідеальне місце, щоб спробувати свої сили у водних видах спорту — будь то кайтсерфінг, каякинг, катання на дошці або віндсерфінг.

Печери пивного кар'єру

Екскурсоводи проведуть вам годинну екскурсію по величезному рукотворному комплексу підземних печер з їх могутніми залами зі архитектурними дахами та стовпами з пивного каменю, які порівнюють з величезним підземним собором

Дикий Ескот

Дивовижні тварини, чудовий лабіринт, пригодницькі ігри на свіжому повітрі, м’які ігри в приміщенні, страхітливе пересування стін, захоплююча гірка, 40-метрова канатна дорога, аутентичне Саксонське село, та багато іншого.

Парк дикої природи долини Aкс

Невеликий, але чудовий зоопарк із великою кількістю тварин, ігровим майданчиком та розвагами.

Водно-болотні угіддя Сітон

Досліджуйте водно-болотні угіддя Сітон і насолоджуйтесь красивими болотами та очеретами біля річки Акс. Прогулянка по пташинним угіддям та схованкам і майже 4-км рівнева стежка придатна для інвалідн

Басейни Байсток.

Прекрасний природний заповідник із лілійним озером, вересовою місцевістю та лугом диких квітів.

Дартс Ферма

Darts Farm – це більше, ніж просто фермерський магазин, це унікальне місце для шопінгу, це стиль життя в центрі якого працює ферма.

Підтримка у східному Девоні

Розмовний клуб в Ексетері

Щосереди 6 Paris Street Exeter. Ми можемо надати фінансування на поїздку до місця проведення зустрічей.

Для біжінців група реагування в Оттері

Місцева група підтримки, яка допомагає українським біженцям пореселитися у Великобританії.

https://www.facebook.com/groups/184081181932917/

Підтримка біженців у Девоні

Підтримка біженців Девон підтримує всіх біженців у різних питаннях, від правових до освіти та працевлаштування.

https://www.refugeesupportdevon.org.uk/

Консультаційні послуги Ubuntu

UBUNTU Counseling Services пропонує різним етнічним групам консультації, підтримку та освіту.

https://ubuntucounsellingservices.org.uk/

Чоловічий сарай

Ці організації надають чоловікам безпечний простір для взаїмодії, спілкування та творчості. Діяльність подібна до діяльності в садових навісах, але для груп чоловіків, які можуть насолоджуватися своєю діяльністю разом. Це допомагає зменшити самотність та ізоляцію і головне це веселих простір. У них є групи в містах Хонітон, Аксмінстер, Оттері та Бір. Повний список можна знайти на їхньому головному сайті

https://menssheds.org.uk/

Вест банк

Вест банк працює над розширенням можливостей та покращенням здоров’я громад та окремих людей по всьому Девоні, вони організовують соціальні заходи, транспорт на прийоми, уроки здоров’я та багато іншого.

https://www.westbank.org.uk/

Ексмос – Друзі які потрубують

Пропонує підтримку місцевим сім’ям, забезпечуючи їжею, основними предметами побуту, заправкою газу та електроенергії, допомагають в оплаті рахунків за паливо та навіть допомагаючи у забезпеченні нових домогосподарств обставити приладами та всім необхідним, щоб підтримувати людей і заохочуючи таким чином до стійкість. хто перебуває в тимчасовій бідності або страждає від труднощів

https://www.exmouthfriendsinneed.co.uk/

Питання здоров’я Хонітон

Створена щоб просувати сусідські дискусії щодо здоров’я та благополуччя, а також створювати можливості для розвитку сусідських ініціатив та підтримки людей, які займаються волонтерством у сфері здоров’я та благополуччя

https://www.honitonhealthmatters.org.uk/

Волонтери громади Oттері

Громадська група надає підтримку у важкі часи

https://www.facebook.com/ottery2021/

Батьківській розум

Організація підтримки тих, хто виконує функції опікуна.

https://www.parentalminds.org.uk/

Енергетична громада в Ексетері

Здоровий Дім Благоролуччя надає безкоштовні поради щодо економії енергії та грошей для людей, які живуть у Ексетері, Мід-Девоні, Східному Девоні, Тейнбріджі та Торбеї.

https://www.ecoe.org.uk/

Громада в Аксмінстер Вафл Хаус

Кафе Waffle пропонує підтримку, заходи, живу музику, коворкінг та місце для гри дітей із додатковим бонусом у вигляді вафель!

https://waffle.org.uk/

Група підтримки Blackdown

BSG підтримує громаду різноманітними послугами від охорони здоров’я до транспорту.

https://blackdownsupportgroup.org.uk/

Соціальні групи, хобі та спорт

У Східному Девоні є багато груп, до яких можна приєднатися. Деякі з них можна знайти на сторінці уряду Девона тут

Що робити у Восточному Девоні

Авіашоу в Сідмос

Коли: 17:00 п’ятниця, 26 серпня 2022 року

Де: Сідмос (місце збору на пляжі або на скелях, щоб побачити чудовий вид!)

https://sidmouth.gov.uk/sidmouth-air-show-details/

Заміське шоу у передмісті Девона

Коли: четвер – 30 червня та 1, 2 липня – п’ятниця, субота.

Де: Westpoint, Clyst St Mary, Exeter, EX5 1DJ

Devon County Show надає безкоштовний вхід всім українцям, які мають статус біженця та проживають в окрузі. Просто покажіть паспорт біля воріт.

https://www.devoncountyshow.co.uk/

Унікальній Бутік Подій

Протягом року у нас є багато заходів для вас.

https://www.uniqueboutiqueevents.co.uk